Pomoc obětem trestných činů v ČR

Kriminalitu zastavit nedokážeme.

Aktuality

21. únor 2017 / Jak zlepšit pomoc obětem znásilnění

Tisková zpráva - Praha, 21. února 2017 - U příležitosti Evropského dne obětí (22. 2.) otevřel Bílý kruh bezpečí diskusi k aktuálním potřebám obětí znásilnění, a to na semináři odborníků, který se uskutečnil ve spolupráci s ústavně právním výborem Poslanecké sněmovny. Do diskuse se zapojili psychologové, terapeuti, sexuologové, kriminalisté, vyšetřovatelé, státní zástupci, soudci, poslanci a představitelé pomáhajících nestátních organizací.

27. leden 2017 / Hledáme vedoucí/ho linky telefonické krizové pomoci pro BKB

Staňte se součástí dynamického a přátelského týmu!

Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem a svědkům trestných činů.
Do našeho týmu potřebujeme kolegu, který bude zastávat pozici vedoucí/ho Linky pomoci obětem (kriminality a domácího násilí). Hledáme někoho, kdo chce pomáhat, bude pro svou práci nadšený a bude na něj spolehnutí.

23. leden 2017 / Bílý kruh bezpečí, z.s. nabízí pracovní místo sociální/ho pracovnice/níka v Českých Budějovicích

Bílý kruh bezpečí v Českých Budějovicích nabízí smysluplnou práci případové/ho manažerky/a v renomované organizaci.

Pracovní pozice: Odborný pracovník v oblasti sociální služeb
Rozšířený popis: Klíčový/á sociální pracovník/ice
Úvazek: 0,9 (případně lze i celý úvazek)
Hrubá mzda při úvazku 0,9: 20 000,- Kč
Nástup možný 15. 2. 2017

09. leden 2017 / Dvě seniorky okradeny o 52 tisíc korun

Dvěma seniorkám, které byly okradeny podvodnicemi v roce 2016, poskytl Bílý kruh bezpečí finanční pomoc. O to se zasloužili trutnovští kriminalisté, kteří kontaktovali pracovníky Bílého kruhu bezpečí. Popsali jim podrobně spáchanou trestnou činnost „šmejdů“ a potvrdili tíživou sociální situaci obou obětí.

30. prosinec 2016 / BKB nově v Moravském Krumlově

Pobočka Bílého kruhu bezpečí v Brně rozšiřuje od 1. 1. 2017 svou místní dostupnost a přibližuje se klientům v jihomoravském regionu. Konkrétně otevíráme v rámci pilotního projektu pro rok 2017 kontaktní místo v poliklinice APEX v Moravském Krumlově (adresa: Znojemská 235).

Představenstvo z.s. Bílý kruh bezpečí uděluje souhlas k užití a šíření materiálů umístěných na této stránce ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona, za podmínek, že kopie budou využívány pouze k nekomerčním informačním účelům, dílo nebude nijak upravováno ani měněno, grafické prvky tvořící součást díla (grafy a tabulky) nebudou rozmnožovány a šířeny odděleně od souvisejícího textu a naopak. Na každé takto pořízené kopii tohoto díla bude viditelně uveden text: "Copyright Bílý kruh bezpečí, z.s."

Schváleno představenstvem Bílého kruhu bezpečí, z.s. dne 21.4.2009

© Bílý kruh bezpečí, z.s. / www.bkb.cz

stránky vytvořilo Networm Studio