Pomoc obětem trestných činů v ČR

Kriminalitu zastavit nedokážeme.

Aktuality

17. květen 2017 / Dnes v Dublinu

Dnes dopoledne zahájila irská ministryně spravedlnosti a rovnosti Frances Fitzgerald 27. konferenci nadnárodní organizace Victim Support Europe „Oběti kriminality: Práva, potřeby a zodpovědnost“ za účasti 150 delegátů z celého světa. V Dublinu je zastoupen i Bílý kruh bezpečí.

06. květen 2017 / Hledáme novou kolegyni/kolegu

Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem trestných činů. Do svého týmu aktuálně hledáme kolegyni/kolegu na pozici zástupce vedoucí „Linky pomoci obětem (kriminality a domácího násilí)“ pro administrativní činnost. Uvítáme pracovnici/pracovníka, kteří budou pro svou práci nadšeni, a bude na ně spolehnutí. Nástup možný ihned.

05. květen 2017 / Pracovní příležitost

Staňte se součástí přátelského a dynamického týmu Bílého kruhu bezpečí, nestátní organizace, která už 25 let poskytuje odbornou a bezplatnou pomoc obětem trestných činů.
Do svého týmu aktuálně hledáme kolegyni/kolegu na pozici vedoucí/ho „Linky pomoci obětem“.

Představenstvo z.s. Bílý kruh bezpečí uděluje souhlas k užití a šíření materiálů umístěných na této stránce ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona, za podmínek, že kopie budou využívány pouze k nekomerčním informačním účelům, dílo nebude nijak upravováno ani měněno, grafické prvky tvořící součást díla (grafy a tabulky) nebudou rozmnožovány a šířeny odděleně od souvisejícího textu a naopak. Na každé takto pořízené kopii tohoto díla bude viditelně uveden text: "Copyright Bílý kruh bezpečí, z.s."

Schváleno představenstvem Bílého kruhu bezpečí, z.s. dne 21.4.2009

© Bílý kruh bezpečí, z.s. / www.bkb.cz

stránky vytvořilo Networm Studio