Pomoc obětem trestných činů v ČR

Kriminalitu zastavit nedokážeme.

Aktuality

27. květen 2016 / Můj život po dopravní nehodě

Bílý kruh bezpečí se s Českým sdružením obětí dopravních nehod a dalšími organizacemi právě zapojuje do mezinárodního průzkumu potřeb účastníků dopravních nehod (převážně zraněných a hospitalizovaných v nemocnici) s názvem Můj život po dopravní nehodě.
Prosíme Vás, kteří jste byli zraněni při dopravních nehodách, abyste vyplnili anonymní online dotazník.

05. květen 2016 / Praha hostí setkání evropských linek 116 006

Praha, 5. května 2016 – V těchto dnech Praha a Bílý kruh bezpečí hostí zástupce evropských krizových linek pro oběti kriminality. Linky s jednotným číslem 116 006 fungují už v osmi evropských zemích. Další země její zprovoznění připravují. Třídenní pracovní setkání nabízí nejen sdílení zkušeností, ale také zajímavá srovnání využití linek v jednotlivých zemích.

02. duben 2016 / BKB Brno slaví 20 let

Dnes, 2. dubna to je přesně 20 let, co pomáhá obětem kriminality brněnská pobočka Bílého kruhu bezpečí.
Děkujeme desítkám dobrovolníků, kteří se na této pomoci podíleli. Zejména patří poděkování těm z našich dobrovolníků, kteří tak činí od vzniku pobočky do dnešního dne. 20 let práce ve prospěch obětí kriminality, to je již úctyhodný výkon.

Představenstvo z.s. Bílý kruh bezpečí uděluje souhlas k užití a šíření materiálů umístěných na této stránce ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona, za podmínek, že kopie budou využívány pouze k nekomerčním informačním účelům, dílo nebude nijak upravováno ani měněno, grafické prvky tvořící součást díla (grafy a tabulky) nebudou rozmnožovány a šířeny odděleně od souvisejícího textu a naopak. Na každé takto pořízené kopii tohoto díla bude viditelně uveden text: "Copyright Bílý kruh bezpečí, z.s."

Schváleno představenstvem Bílého kruhu bezpečí, z.s. dne 21.4.2009

© Bílý kruh bezpečí, z.s. / www.bkb.cz

stránky vytvořilo Networm Studio